sitemiz üzerinden hd film, türkçe dublaj film ve tek parça 957 adet film izleyebilirsiniz.

Esaretin Bedeli izle


bir çok filmi izleyip, IMDb’nin bir numarası olan bu filmi de izlemek olmazdı herhalde. gerçekten bir başyapıt bu film. diyaloglar, karakter, müzikler, senaryo her şeyiyle mükemmel. Brooks’un final sahnesi ve Andy’nin o 500 metre olayından çok etkilendim. bunun dışında Andy’nin zekasına hayran kaldım. The Shawshank Redemption benim için dünyanın en iyi filmi değil ama izlediğim en iyi hapishane temalı filmdi. mutlaka izleyin.

Filme söylenecek hiç bir şey bulamıyorum. Tek kelimeyle kusursuz..Morgan Freeman gibi bir oyuncu varken üstelik..ne söyleyebilirim ki.. Ancak en az bu film kadar muhteşem bir film daha var..Denzel Washington’ ın oynadığı Onaltıncı Raund.. Filmi izleyenler lütfen kendisine şu soruyu sorsun.. Neden Onaltıncı Raund sitede bir numara değil?? Bu belki de Einstein ile Lavoisier arasındaki farka benziyor..Sorsanız Einstein’ ı herkes tanır ancak soluduğumuz oksijeni ilk keşfedenin Lavoisier olduğu hep gözden kaçar..Sinema değerleri ortaya çıkarıp paylaşmaksa bu filmin üstüne cila çekip Onaltıncı Raund’ u da izleyin derim..o tarifsiz müzik.. bir çocuk gülüşü..baharın gelişi belki.. ya da yağmurdan sonra açan gök kuşağı diyelim isterseniz..Marriage of Figaro… sizi nasıl Shawshank’ ten alıp özgür biri yaptıysa Bob Dylan’ ın Hurricane’ i de sizi özgür yapacaktır eminim…

29.188
FILM BILGILERI 437 gün önce eklendi
Esaretin Bedeli izle

Andy Dufresne yaklaşık 30 yıl sürecek bir hapishane macerasının baş kahramınıdır. Aynı zamanda gücün insanın kalbinde olduğunu gösteren bir insanı canlandırmaktadır. Karısının sevgilisini bıçaklayarak öldürmek suçundan ceza alan Andy Dufresne hayatının 30 yılını geçireceği Shawshank adlı ünlü hapishaneye getirilir.Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj izle.

Andy birasını içmiyor dostlarıyla paylaşıyordu, sanki bütün evrenin efendisi gibi davranıyordu.
Bunu ne yalakalık nede gardiyanlara iyi görünmek için yapıyordu, bunu sadece kendini kendi gibi hissedebilmek için yapıyordu.

Mesleği para uzmanlığı olan Andy Dufresne hapishanede ilk başta sosyete çocuk olarak dışlanır. Esaretin Bedelini Filmini Full HD izle Daha sonra hapishane şartlarına boyun eğmeden oradakilerle dost olmak için neler yapabileceğini düşünürken yeteneklerini ön plana çıkarır. Yeteklerini kullanırken yaklaşık 30 yıl sürecek esaretin bedelini sabır ve azimle yapılan bir kazı çalışması beraberinde getirir.

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en iyi drama ve en iyi vizyon filmi olan Esaretin Bedeli izle sitemizden izleyebilirsiniz. Esaretin Bedeli Filmi Full izlemek için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Esaretin Bedeli Tek Parça izle

Filmde aynı zamanda farklı hayatları ve farklı nedenlerin suçlarıyla esaret yaşayan diğer mahkumlarında hayatlarından kesitler bulabileceksiniz. Zaman zaman kendinizden de birşeyler bulabileceğiniz bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj ve Esaretin Bedeli Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Aynı zamanda filmin fragmanını önemli sahnelerini ve ömürlük notlarda kendinizi bulacaksınız.

Tür: Dram Filmler, Türkçe Dublaj

Yapım: 1994 - Amerika Birleşik Devletleri

IMDB Puanı: 9.3

Yönetmen: Frank Darabont

Oyuncular: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton, William Sadler, Clancy Brown, Gil Bellows, Mark Rolston, James Whitmore, Jeffrey DeMunn, Larry Brandenburg, Neil Giuntoli, Brian Libby, David Proval, Joseph Ragno, Jude Ciccolella, Paul McCrane, Renee Blaine, Scott Mann, John Horton, Gordon Greene, Alfonso Freeman, V.J. Foster, John E. Summers, Frank Medrano, Mack Miles, Alan R. Kessler, Morgan Lund, Cornell Wallace, Gary Lee Davis, Neil Summers, Ned Bellamy, Brian Delate, Don McManus, John R. Woodward

Etiketler: , , , , ,

Ekleyen:: Zahit KupaFILM

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?